Halı Yıkama

Bünyan Halı Yıkama Ankara
Bünyan halıları diğer el dokuma halılarından ayıran özelliği, dokuma sıklığı sebebiyle kirlendiğinde bünyesindeki kirler daha da artar, temizliği mutlaka bilgi ve tecrübe gerektirmektedir. Nazar halı yıkama fabrikamız gerek eğitimli personeli gerek donanımı bakımından yeterli tecrübeye sahiptir.
 
El Dokuma Halısı Yıkama Ankara
El dokuma halıları bin bir zahmetle dokunmuş, yoğun emek harcanan el emeği göz nuru halılardır, bu tür halıların ebetteki değeri diğer halı türlerine göre farkı vardır, yine aynı suretle yıkanmasında diğer halılar gibi olmamaktadır, nazar halı yıkama el dokuma işinde tecrübe sahibidir, firmamız dan destek alarak el dokuma halılarınızı yıkatabilirsiniz.
 
İpek Halı Yıkama
Duygularla ilmik ilmik dile gelen, ipek ipliklerle düğüm düğüm sanat işlenen ipek halıların yıkanma işinde uzman olan fabrikamız personeli sizlere bu anlamda çözüm sunmaktadır, ipek halılar dünyaca ünlü, çok zahmetli dokunan en değerli halı türlerindendir. Dolayısıyla bu tür halıların yıkanması, temizliğinde önem arz etmektedir. nazar halı yıkama fabrikası olarak binlerce ipek halı yıkamanın yıkanmasında büyük rol aldık, sizlere hizmet vermekten gurur duyarız

Isparta Halı Yıkama Ankara
Isparta halı nın tarihi Türklerin Anadolu’yu fethinden sonra bölgedeki Türk oymaklarının çalışmaları ile ortaya çıkmıştır, Isparta halıları çok değerli halılardır, nazar  halı yıkama olarak Isparta halı yıkamada çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Shaggy Halı Yıkama
Shaggy halıları tarif edecek olursak, uzun, post görünümüne sahip kalın halılar denilebilmektedir. Shaggy halılar günümüzde en çok tercih edilen halı türüdür, nazar  halı yıkama fabrikamız, shaggy halı yıkama konusunda yeterli tecrübeye sahiptir.
 
Yün Halı Yıkama
Yün halılar boyası ve dokusu sebebiyle yıkanma süreci zahmetli ve uzmanlık gerektiren bir işçiliği bulunmaktadır, nazar halı yıkama olarak uzman ekibimiz ve gerekli donanım ekipmanlarımız, şampuanlarımız ile yün halı yıkama konusunda çözümler sunmaktayız.

Foto Galeri